více
poptavka
Úvod » Služby » Marmoleum - údržba a čištění

Marmoleum - údržba a čištění

Marmoleum je moderní podlahová krytina, která dodává vašemu interiéru vynikající vzhled. Kvalitní údržba marmoleum podlahy tento vzhled jen podtrhne.

Marmoleum - údržbaMarmoleum

Marmoleum je název používaný pro tzv. přírodní linoleum. Marmoleum je vyrobeno z pryskyřice, lněného oleje, korkové popřípadě dřevěné moučky, vápence a přírodních pigmentů. Podkladovým materiálem marmolea tvořící rubovou část bývá juta. Marmoleum podlahy jsou oblíbené pro svůj přírodní původ.

více o tématu Marmoleum - složení

Marmoleum je jako podlahový materiál vyhledáváno především proto, že je přírodním materiálem s dobrými tepelnými vlastnostmi. Údržba marmoleum podlahy je rovněž velmi snadná.

více o tématu Marmoleum - výhody

Marmoleum - udržba běžná

K běžné údržbě marmoleum podlahy se používají základní čistící pomůcky, kterými jsou odstraněny nečistoty. buď suchá nebo mokrá cesta.

více o tématu Marmoleum - údržba běžná

Marmoleum - udržba periodická

K pravidelné udržbě marmoleum podlahy používáme kvalitní přípravky, které zajišťují kvalitní vzhled podlahy a impregnují povrch.

více o tématu Marmoleum - údržba periodická

Provádíte údržbu marmoleum podlahy?

marmoluem údržba - kontaktNeváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 543 331 115.

Naši pracovníci s vámi proberou, jak může údržba marmoleum podlahy vypadat ve spolupráci s úklidovou firmou IP Trading a zpracujeme vám návrh spolupráce.

Úklid - Brno a okolí

Kancelář úklidové firmy

IP - TRADING, s. r. o.
Vídeňská 291/89
639 00 Brno

e-mail: ip@iptrading.cz
tel/fax: 543 331 115
tel. 731 168 665


Personální oddělení úklidové
firmy

tel. 604 785 750