Úvod » Služby » Vnitřní úklid - Brno a okolí » Dezinfekční úklid vnitřních prostor

Dezinfekční úklid vnitřních prostor  

žánrové obrázky / žánr hygienický plánJedinečným produktem úklidové firmy IP - Trading je tzv. dezinfekční plán úklidu, který především v současné turbulentní době získává velkou důležitost.

Co je dezinfekční plán?

Je to plán, který je závazným postupem pro provádění samotného úklidu. V plánu jsou jasně definované přípravky a postupy pro dezinfekci jednotlivých povrchů a  místností. Pokud se rozhodnete pro vzájemnou spolupráci, získáte dezinfekční plán přímo na Váš objekt ZDARMA.

Dezinfekční plán je sestaven tak, aby byl úklid kvalitní a zároveň cenově přijatelný. Do dezinfekčního plánu jsou samozřejmě zařazeny dezinfekční přípravky schválené Ministerstvem zdravotnictví. Získejte kompletní dezinfekční plán pro Váš objekt tak, abyste neměli problém při jeho schvalování místně příslušnou hygienickou stanicí.

Na základě dlouholetých zkušeností získáte nejen důležitý podklad pro provádění úklidu, ale především zvýšíte bezpečnost vašich prostorů, neboť můžeme efektivněji ochránit Vašeho zákazníka před viry, bakteriemi, plísněmi apod.
 


Potřebujete úklid v regionu Brno a okolí?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 731 168 665 případně pomocí webového formuláře.

Kontakní formulář úklidové firmy

Zkušení pracovníci úklidové firmy s vámi proberou, jak může úklid vašich prostorů vypadat ve spolupráci s úklidovou firmou IP - Trading, specialistou pro úklid v regionu Brno a okolí.

číst dál...

 

 

žánrové obrázky / Asistentka

Kancelář úklidové firmy

IP - TRADING, s.r.o.

Pražákova 1024/66a

(budova PPI Centre)

639 00 Brno

fotky / PPI Centre 2

e-mail: ip@iptrading.cz

tel: 731 168 665

zajímavé služby