Úvod » O firmě » Certifikáty úklidové firmy IP - Trading Brno » Certikát ISSA úklidové firmy » ISSA - Mezinárodní asociace úklidových firem

ISSA - Mezinárodní asociace úklidových firem 

ISSA je profesní organizace, která sdružuje a zastřešuje v celosvětovém měřítku úklidové firmy. Webová prezentace mezinárodní asociace úklidových firem je na www.issa.com.

Logo ISSA (Mezinárodní asociace úklidových firem)Asociace byla založena v roce 1923 jako národní asiciace (National Sanitary Supply Association) panem Alfredem Richterem. Její vliv rostl a proto byla v roce 1966 přejmenována na mezinárodní asociaci (International Sanitary Supply Association). V roce 2005 získala asociace svůj současný název - International Sanitary Supply Association (ISSA).

Po celém světě je 6400 úklidových firem - členů asociace ISSA.

Mezinárodní asociace úklidových firem ISSA se kromě vzdělávání svých členu věnuje i stanovování základních kodexů práce úklidových firem (http://www.issa.com/?id=member_code_of_ethics).

Potřebujete úklid v regionu Brno a okolí?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 731 168 665 případně pomocí webového formuláře.

Kontakní formulář úklidové firmy

Zkušení pracovníci úklidové firmy s vámi proberou, jak může úklid vašich prostorů vypadat ve spolupráci s úklidovou firmou IP - Trading, specialistou pro úklid v regionu Brno a okolí.

číst dál...

 

 

žánrové obrázky / Asistentka

Kancelář úklidové firmy

IP - TRADING, s.r.o.

Pražákova 1024/66a

(budova PPI Centre)

639 00 Brno

fotky / PPI Centre 2

e-mail: ip@iptrading.cz

tel: 731 168 665

zajímavé služby