Úvod » Služby » Renovace podlah

Renovace podlah  

Renovace podlah

Provádíme renovace různých druhů povrchových materiálů jako je mramor, travertin, teraco, marmoleum, pvc, dřevo apod. Jedná se o následující činnosti:

  • čištění
  • broušení
  • krystalizace
  • impregnace
  • leštění

Čištění podlah

 Pprovádíme strojní čištění pomocí padů, které je šetrné k materiálům i životnímu prostředí.

Broušení podlah

Jedná se o strojní broušení pomocí kotoučů.

Krystalizace podlah

Krystalizace podlahy

Jedná se o speciální ošetření mramoru, kdy dochází k chemickému přetváření vlastního kamene bez použití vosků, akrylátových disperzí a polymerů. Výsledkem je obnovení původní struktury a téměř zrcadlový lesk, který však není hlavním důvodem pro volbu krystalizace. Tím je především ochrana mramoru, jako nákladného povrchového materiálu. Krystalizací je vytvořena na povrchu vrstva, která chrání mramor před pronikáním vody a nečistot do struktury kamene a tím výrazně prodlužuje jeho životnost a zároveň usnadňuje jeho každodenní údržbu.

Mramor nesmí být ošetřován mýdlovými, kyselými nebo chlor obsahujícími prostředky. Ideální prostředky pro údržbu mramoru jsou prostředky na bázi tenzidů a alkoholu.

Touto metodou jsme renovovali např. mramorové podlahy a schodiště ve dvou mezinárodních hotelech či v brněnské katedrále.

Impregnace podlah

Pro snadnou údržbu a pro zachování kvality podlahové krytiny je důležité zabránit přístupu vody a nečistot do povrchové vrstvy podlahy. Toho dosáhneme ošetřením podlahy impregnací t.j. napuštěním penetračními prostředky. Impregnace pronikne hluboko do pórů, kde vytvoří kvalitní ochranu a povrch se tímto hydrofobizuje (odpuzuje vodu). Tím však není omezena difúze vodních par a přirozená vlhkost má tak možnost unikat.

Takto ošetřená podlaha se vyznačuje jasnou krebou a snadnou a levnou provozní údržbou.

Leštění podlahy / Leštění podlahy - ukázkaImpregnaci provádíme dle druhu materiálu za použití polymerových disperzí, vosků či přípravků s antistatickými účinky.

Leštění podlah

K leštění podlah používáme moderní stroje ve spojitosti s inovativními, ekologickými čistícími protředky. Po provedení leštění podlahy získá váš interiér zpět svou vysokou estetickou hodnotu, kterou díky dlouhodobějšímu používání podlahy postupně ztrácel.

 

 

 

Potřebujete úklid v regionu Brno a okolí?

Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 731 168 665 případně pomocí webového formuláře.

Kontakní formulář úklidové firmy

Zkušení pracovníci úklidové firmy s vámi proberou, jak může úklid vašich prostorů vypadat ve spolupráci s úklidovou firmou IP - Trading, specialistou pro úklid v regionu Brno a okolí.

číst dál...

Leštění podlahy - ukázka 2
Leštění podlahy - ukázka 2

Krystalizace mramorové podlahy - Trinity
Krystalizace mramorové podlahy - Trinity

 

 

žánrové obrázky / Asistentka

Kancelář úklidové firmy

IP - TRADING, s.r.o.

Pražákova 1024/66a

(budova PPI Centre)

639 00 Brno

fotky / PPI Centre 2

e-mail: ip@iptrading.cz

tel: 731 168 665

zajímavé služby

Label

Label